تعمیر ایسیو با تخصص کامل

تعمیر ایسیو با تخصص کامل

تعمیر ایسیو با تخصص کامل ،برای تعمیر ایسیو خودرو در مدل های مختلف میتوانید با کارا یدک در ارتباط باشید .

ایسیو اغلب در دو مورد ایراد پیدا میکند :

1-مشکلات نرم افزاری

حدود بالای 90 درصد از مشکلات ایسیو ،مشکلات نرم افزاری میباشد.

2- مشکلات سخت افزاری:

خيلی کم رخ میدهد ، در هنگامیکه یکی از درایو های حسگر ها یا عملگر ها بسوزد که در این صورت شکل ظاهری آن کاملا مشخص میباشد .

یـا ارتبـاطی قطع گردیده باشد که میتوان با اهم متر آن ارتبـاط را مـشخص نمـود ولـی قابـل تعمير نمیباشد اما در صورت سوختن درایو ها میتوان آن را تعویض نمود.

حرفه شناخت ایسیو و تعمیرات ایسیو یک حرفه بسیار تخصصی و پر در آمد است حال به سراغ بازار کار تعمیرات ایسیو میرویم .

با ورود تکنولوژی به سیستم خودرو ها و مجهز کردن ماشینها به کامپیوتر خودرو یا همان ایسیو مطمئنا برای از بین بردن مشکلات احتمالی این سیستم هوشمند و عظیم نیاز به افرادی متخصص جهت آموزش تعمیر  ایسیو دارد .

اجزای برد ایسیو چیست ؟

این کامپیوتر کوچک نیز مانند سایر کامپیوترها دارای CPU، حافظه و قابلیت برنامه ریزی است. در داخل ECU دو نوع حافظه وجود دارد :

حافظه موقت که با قطع برق از بین می رود اما مجددا قابل بازیابی است.

حافظه موقت شناسایی استپ موتور ، دنده ها و عملکرد موتور و محاسبات لحظه ای برای تنظیمات آنی را بعهده دارد و معایب موقت و دائم سیستم انژکتور را در خود نگهداری میکند.

ساختار پيچيده خودرو های امروزی و استفاده از عناصر هوشمند مانند پردازنده های سريع و دقيق الكترونيكی، سنسورها و عملگرهای الكتريكی، کار تعمير و خدمات پس از فروش را برای خودرو سازان دچار تحولی جدی کرده است؛ بگونه ای که ديگر نمیتوان بدون وجود دستگاه دیاگ چنين خودروهايی را تعمير و عيب يابی کرد.

خودروی خود را به ما بسپارید ، برای تعمیر ایسیو به صورت تخصصی و حرفه ای میتوانید با کارا یدک در ارتباط باشید.

Leave a comment