قیمت کامپیوتر پژو 206-کارا یدک 02136617616

پرفروش ترین مدل های کامپیوتر پژو 206

مدل های کامپیوتر پژو 206 ،  از زمان عرضه خودرو 206 در ایران حدود 17 سال می گذرد . در این بین مدل های متفاوتی از ۲۰۶ در بازار موجود است و هر کدام از مدل ها دارای تفاوتهایی از قبیل مدل های کامپیوتر پژو 206 هستند . ۲۰۶ دارای تیپ های و مدل های متفاوتی است که کارا یدک تعمیرات ایسیو پژو 206 تمامی مدل ها را با بالاترین کیفیت ممکن و سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم.

برای آشنایی با پر فروش ترین مدل های کامپیوتر پژو 206  در ادامه با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : ریمپ ایسیو پژو 206

مدل مورد استفاده ایسیو پژو 206 تیپ ۱ :

این مدل از سال ۱۳۸۰ وارد ایران شد و نزدیک به ۱۲۰۰۰ دستگاه از این خودرو نیز تولید شد . ایسیو پژو 206 تیپ  از نوع ساژم مدل SAGEM S2000-35 می باشد .

پرفروش ترین مدل های کامپیوتر پژو 206-کارا یدک

مدل ایسیو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ :

ایسیو پژو 206 تیپ ۲ خودرو ۲۰۶ در واقع یک مدل ارتقا یافته از تیپ ۱ بود با این تفاوت که سیستم مالتی پلکس نیز به آن اضافه گردید . تجهیزاتی مشابه با تیپ ۳ دارد و ترمز ABS نیز از سال ۱۳۹۰ به آن اضافه شد . از نظر فنی دارای موتور TU3 می باشد و کامپیوتر مورد استفاده در این مدل از نوع ساژم S2000 – 3e3f و PL4 می باشد البته مدل های دیگری هم استفاده می شود ولی این مدل در بین همه نوع ایسیو های دیگر بیشترین استفاده را دارد.

مطلب پیشنهادی : قسمت های مختلف کامپیوتر خودرو

مدل کامپیوتر پژو 206 تیپ ۳ :

ایسیو پژو 206 تیپ ۳ دارای تجهیزاتی مشابه با تیپ ۵ ولی با موتور TU3 تیپ ۲ می باشد ! این تیپ دارای آپشن هایی نظیر سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه‌های گرمکن‌دار برقی، دو کیسه هوا، ترمز ABS،EBD، سیستم صوتی کلاریون و … بوده . کامیپوتر پژو 206 این تیپ از نوع S2000 – 3e3f می باشد .

مدل  ایسیو پژو ۲۰۶ تیپ ۴ :

این مدل 206 مدلی بسیار نایاب در بازار ایران محسوب می شود ، مجهز به موتور TU5 است و دارای قدرت ۱۱۰ اسب بخار بوده و کامپیوتر 206  از نوع بوش BOSCH ME7.4.4 ( از سالی ۸۵ الی ۸۸ ) می باشد .

مدل ایسیو پژو 206 تیپ ۵ :

پرفروشترین مدل در بین تیپ های بیان شده تیپ ۵ می باشد که دارای آپشن هایی نظیر ترمزهای دیسکی ABS چهارکاناله، ارتفاع کمتر سیستم تعلیق و از همه مهم تر موتور TU5 با ۱۱۰ اسب بخار می باشد . کامپیوتر 206 این مدل نیز از نوع بوش BOSCH ME 7.4.5 ( تا سال ۹۲ ) می باشد .

کامپیوتر پژو 206 قادر به انجام چه کارهایی میباشد؟

کامپیوتر پژو 206 نظارت بر کارکردهای خودرو و نمایش آن برای راننده، مانند نمایش میزان مصرف سوخت متوسط، نمایش میزان مصرف سوخت لحظه ای، سامانه، نمایش میزان باد لاستیک، نمایش موقعیت باز و بسته بودن درب ها و تمامی هشدار ها یی که توسط راننده در خودرو قابل مشاهده میباشد.

تنظیم کارکردهای خودرو به وسیله بهینه سازی مداوم آنها، تنظیم مصرف سوخت خودرو و بهینه سازی جهت کاهش میزان تولید آلاینده ها توسط خودرو.

کنترل کارکردهای خودرو از طریق محاسبه کمیات خروجی بر پایه داده های ورودی ، (مانند کنترل ترمز به وسیله سیستم ضد قفل ترمز) در بیشتر واحد های کنترل الکترونیکی سه کارکرد نظارت ، تنظیم و کنترل همزمان وجود دارند.

مطلب بیشتر : خرید کامپیوتر 206+تعمیر

کامپیوتر پژو 206-کارا یدک

سنسورهای موجود در ایسیو پژو 206 : 

*سنسور دور یا RPM
*سنسور فشار داخل مانیفولد یا MAP
*سنسور موقعیت دریچه گاز یا TPS
*سنسور دمای آب یا CTS
*سنسور دمای هوا IAT
*سنسور اکسیژن یا لامبدا
*سنسور ضربه

پرفروش ترین مدل های کامپیوتر پژو 206

آیا میدانید اگر ایسیو پژو 206 خراب شود چه اتفاقی پیش می آید ؟

همه ی ما این آگاهی را پیدا کردیم که ایسیو خودرو جزء اصلی ترین قطعات موجود در خودرو است ،  بسیاری از امکانات خودرو به آن وابسته‌اند و حتی خودرو بدون وجود ایسیو پژو 206 نمی‌تواند حرکت کند. کاری که کامپیوتر پژو 206 انجام می‌دهد، دریافت اطلاعات از حسگرهای مختلف و استفاده از این اطلاعات برای محاسبه و تنظیم زمان جرقه‌زنی شمع‌ها و میزان پاشش سوخت ازطریق انژکتورها است.

در صورت خرابی ایسیو این اطلاعات به خوبی به ایسیو پژو 206 نمیرسد و ممکن است وسط راه ماشین بایستد یا سرعت خودرو افزایش پیدا کند یا هر اتفاق دیگری پس تعمیر ایسیو خودرو و خرابی آن را جدی بگیرید تا اتفاقات ناگواری رخ ندهد ، اگر برای خرابی ایسیو و تعمیر آن نمیدانید به کجا مراحعه کنید یا دنبال یک ایسیو پژو 206 با قیمت مناسب هستید در ادامه حتما با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : کامپیوتر پژو 206 عامل کنترل سوخت

تا حالا اسم کارا یدک به گوشتان خورده ؟ 

کارا یدک بهترین فروشگاه آنلاین ایسیو پژو 206 است که شما را در زمینه ی خرید ایسیو ، تعمیر ایسیو راهنمایی می کند ، بهترین ایسیو پژو 206 ، ایسیو پژو 405 ، ایسیو سمند و … را میتوانید از کارا یدک خریداری کنید و همچنین در زمینه ی تعمیر ایسیو با آن ها در تماس باشید. با دنبال کردن لینک زیر به راحتی میتوانید با  کارا یدک در تماس باشید.

Leave a comment